Modelový rad

Prehľad

Fiat Tipo Kombi

Benzín - Nafta
95 - 120 K / 70 - 88 kW
Kombinovaná spotreba paliva 3,9 - 6,7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna - automatická prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Fiat Tipo kombi: komfort, charakter a ešte viac priestoru pre vašu rodinu.

Dizajn a karoséria

Moderné, elegantné a priestranné. S kompletným priestorom, ktorý potrebujete pre seba, svoj život a svoju rodinu.

 

LED svetlá denného svietenia DRL a svetlomety integrované do mriežky chladiča s chrómovanými prvkami.

 

Dĺžka 4,57 m a strešný nosič už súčasťou štandardnej výbavy.

 

Batožinový priestor s objemom 550 litrov môžete nastavovať a upravovať jednou rukou, to všetko vďaka systému Magic Cargo Space.

Interiér a priestor

VÍTANÍ SÚ AJ BASKETBALOVÍ HRÁČI

 

Tipo kombi je praktický, pohodlný a prívetivý pre vás aj ostatných cestujúcich, a to aj pre tých s vyšším vzrastom. Tento sympaťák pohodlne pojme päť dospelých osôb s výškou až 1,87 m vpredu a 1,8 m na zadných sedadlách a poskytuje všetkým nielen priestor na lakte, ale aj prvotriedne miesto na nohy.

 

 

POHODLNE SA USAĎTE, VYRÁŽAME!

 

Sedadlá Fiatu Tipo kombi sú čalúnené textíliou alebo ekokožou. Ponúkajú nadštandardné pohodlie, a to vďaka dobrému vedeniu tela a skvelej ergonómii. Navyše vyzerajú dobre a sú funkčné. Nebude sa vám chcieť vystúpiť.

 

 

NA PALUBU SI SO SEBOU MÔŽETE VZIAŤ CELÝ SVOJ ŽIVOT. AJ ŽIVOT SVOJICH DETÍ, SVOJHO PSA...

 

Fiat Tipo kombi ponúka 550 litrov ľahko dostupného batožinového priestoru s nízkou hranou ložnej plochy a bez schodu, dopĺňa ho praktický konfigurovateľný systém Magic Cargo Space na zväčšenie jeho objemu a väčšiu variabilitu usporiadania. Zadné delené a sklopné sedadlá okrem toho umožňujú vytvoriť úplne rovnú ložnú plochu s dĺžkou až 1,8 metra.

Technológie

VŠETKO POD KONTROLOU

 

Prehrajte si obľúbenú hudbu, aktivujte mapy, prihláste sa na Facebook a Twitter alebo si znížte emisie: vďaka štandardne dodávaným technológiám je všetko jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

 

 

PREČO SA NEROZMAZNÁVAŤ... ALEBO NEROZMAZNÁVAŤ SVOJICH BLÍZKYCH?

 

Kto hovorí, že by ste nemali svoje deti rozmaznávať? Nechajte ich počúvať obľúbenú hudbu z Deezer alebo TuneIn alebo pripojiť vaše smartfóny k systému UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE. Počúvajte správy z Reuters alebo využívajte mapy TomTom 3D. A zatiaľ čo budete čakať v zaparkovanom aute, môžete si prečítať správy alebo príspevky na Facebooku alebo Twitteri.

 

 

MYSLÍTE SI, ŽE EKOLÓGIA JE SPRÁVNA VEC? 

 

Tipo kombi bolo navrhnuté tak, aby bolo maximálne účinné. To znamená úsporné a šetrné k prírode. Preto ponúka systém UConnect technológiu eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na jeho zlepšenie, alebo my:Car, ktorá vám okrem iného môže pomôcť nájsť miesto, kde ste zaparkovali. Ušetríte palivo, svoju energiu aj životné prostredie.

 

 

PARKUJTE S PREHĽADOM

 

Môžete síce využiť niekoho iného, aby vám ukazoval, ako ďaleko ste pri parkovaní od auta za sebou. Čo keby ste však mali pomocníka, akým je parkovací asistent? S cúvaciou kamerou integrovanou v systéme UConnect bude parkovanie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Zážihový motor 1.4 95 k

Tento motor je základnou zážihovou pohonnou jednotkou rodiny Tipo. Je robustný, spoľahlivý a úsporný.

 

Zážihový motor 1.4 T-Jet 120 k | Zážihový motor 1.6 E-Torq 110 k AT6 | Zážihový motor /LPG 1.4 T-Jet 120 k

 

Dieselový motor 1.3 MultiJet 95 k | Dieselový motor 1.6 MultiJet 120 k | Dieselový motor 1.6 MultiJet DDCT 120

Motor MultiJet je srdcom radu Tipo. Kombinuje živý výkon a nízku spotrebu paliva vo všetkých podmienkach. Inovatívne vstrekovače systému MultiJet umožňujú až 8 vstrekov na jeden pracovný cyklus, čo za pomoci pokročilej stratégie Injection Rate Shaping (IRS) optimalizuje spaľovanie a zaisťuje jemnejší a tichší chod motora, ako aj nízku spotrebu paliva a nízke emisie.

BEZPEČNOSŤ

 

Na palube

Fiat Tipo kombi je vybavený niekoľkými vysoko modernými bezpečnostnými systémami už v rámci štandardnej výbavy. Ide napríklad o 6 airbagov a systém ESC s asistentom rozjazdu do kopca Hill Holder, s protiblokovacím systémom bŕzd ABS, elektronickým rozdeľovaním brzdnej sily EBD a so sledovaním tlaku v pneumatikách TPMS.

 

6 airbagov

Fiat Tipo kombi je vybavený 6 airbagmi (čelnými, bočnými a okennými), ktoré poskytujú najvyššiu ochranu.

 

ESC

Maximálna aktívna bezpečnosť a dokonalá kontrola v núdzových situáciách alebo na šmykľavom povrchu vďaka dômyselnému systému elektronickej kontroly stability ESC. Tento systém zahŕňa kontrolu preklzávania a kontrolu zníženia krútiaceho momentu motora (ASR/MSR), prediktívny brzdový asistent (PBA), kontrolu stability (TCS), Hill Holder (HSA), kontrolu proti prevráteniu (ERM) a systém kontroly trakcie (TCS).

 

Systém automatického núdzového brzdenia (AEB)

Tipo kombi je vybavený radarovým systémom automatického núdzového brzdenia (AEB), ktorý odhaľuje potenciálne riziko nehody a v závislosti od neho aktivuje brzdový systém.

 

Adaptívny tempomat (ACC)

Radar umiestnený v prednej časti modelu Tipo kombi detekuje vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu a v prípade potreby upraví rýchlosť, aby sa dodržal bezpečný odstup.

 

Obmedzovač rýchlosti

Nastavte najvyššiu rýchlosť, ktorou chcete cestovať, a vaše Tipo kombi ju bude udržiavať po celý čas až do cieľovej destinácie.

MANIPULÁCIA

 

ASR

Protipreklzový systém ASR zabraňuje pretáčaniu poháňaných kolies znížením výkonu motora a pôsobením na brzdy, čím optimalizuje trakciu aj na šmykľavom povrchu.

 

HILL HOLDER

Hill Holder pomáha pri rozjazde do kopca tým, že približne 2 sekundy udržiava tlak v brzdovej sústave, čím odstraňuje potrebu použiť ručnú brzdu.

 

KAROSÉRIA

Vďaka rozsiahlemu použitiu vysokopevnostnej ocele (približne 80 %) a štrukturálnych lepidiel má Fiat Tipo kombi ľahkú a pevnú samonosnú karosériu.Výsledkom je nízka hmotnosť, prvotriedna jazdná dynamika a pôsobivá odolnosť v prípade nárazu.

 

ZAVESENIE McPHERSON

S nezávislým zavesením McPherson vpredu a vlečnou nápravou s torznou priečkou vzadu má Fiat Tipo kombi spoľahlivý, ľahký a výkonný systém zavesenia, ktorý pomocou tlmičov pruženia s premenlivou charakteristikou tlmenia znižuje nakláňanie karosérie počas zatáčania.

 

PRIEMER OTÁČANIA

Aj na tých najtesnejších miestach je Fiat Tipo kombi obratný vďaka rekordnému priemeru otáčania iba 11 metrov.

Prehľad

Fiat Tipo Kombi

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat Tipo Kombi vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy