Modelový rad

Prehľad

Fiat Panda Cross

Benzín
85 K / 62 kW
Kombinovaná spotreba paliva 5,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Panda Cross 4x4: ísť kamkoľvek, parkovať kdekoľvek.

 

Panda Cross 4x4. Najodvážnejší člen rodiny Panda. 

Dizajn a karoséria

Zídite z cesty so štýlom.

 

Charakteristický off-roadový nárazník striebornej farby s červenými ťažnými okami.

 

Bočné lišty s logom Cross striebornej farby, s nájazdovým uhlom 24°, prechodovým uhlom 21° a so zadným nájazdovým uhlom 34°.

 

Charakteristický off-roadový nárazník striebornej farby a čierna lišta so strieborným logom Panda na rukoväti dverí batožinového priestoru.

Dizajn a komfort

OBJAVUJTE SO ŠTÝLOM. KDEKOĽVEK

 

Vyššie svetlá, off-roadové predné a zadné nárazníky striebornej farby, 15“ zliatinové kolesá a celoročné pneumatiky M + S. Nová Panda Cross 4x4 má taký nádych štýlu, aký si zaslúžite, keď sa vysporiadavate s terénnym dobrodružstvom a každodennými výzvami. Napríklad strieborné strešné lyžiny alebo charakteristické bočné lišty s logom Cross.

VONKAJŠÍ DUCH. VNÚTRI A VONKU. 

 

Vzhľad interiéru modelu Panda Cross 4x4 je o prírode: preto majú sedadlá čalúnenie z textílie v kombinácii s ekokožou, palubná doska je bronzová a stredový prístrojový panel je v titánovej úprave. Pretože pri tých najlepších dobrodružstvách sa počíta každý detail.

CESTUJTE S MNOŽSTVOM SÚPRAV?

 

Ak si zvolíte Cross, ste dobrodruh, ak ste dobrodruh, veľa cestujete a ak veľa cestujete, potrebujete veľa miesta nato, aby ste si so sebou vzali to, čo chcete. Nebojte sa: s batožinovým priestorom v modeli Panda Cross 4x4 si môžete vziať všetko, čo chcete.

Technológie

EŠTE VIAC ZÁBAVY

 

Užite si zábavu vo svojej Pande Cross 4x4. Vďaka novej aplikácii Panda UConnect môžete svoj smartfón pripojiť k vozidlu prostredníctvom integrovanej technológie Bluetooth a vytvoriť si tak prístup k hudbe, mapám, kontaktom a oveľa viac. Všetko jednoduchým dotykom. Alebo jednoduchým hlasovým príkazom, ak chcete.

JEDNODUCHO TECHNOLOGICKÁ 

 

Váš zoznam hudby, obľúbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, teplota a dokonca aj aplikácia Find My Car. Použite ktorúkoľvek aplikáciu, aby ste si zjednodušili a spríjemnili cestu v Pande Cross 4x4.

CESTUJTE JEDNODUCHO POMOCOU SVOJHO SMARTFÓNU

 

Keď je vaše dobrodružstvo náročné, musí byť vaša cesta ľahká: Preto Panda Cross 4x4 pridáva nové technológie vo forme Panda UConnect. Po bezplatnom stiahnutí aplikácie do svojho telefónu môžete telefonovať, počúvať rádio a používať aplikácie eco:Drive, Find My Car a všetky ďalšie funkcie, ktoré zjednodušujú každú cestu.

MINIMÁLNA SPOTREBA PALIVA, MAXIMÁLNA ZÁBAVA

 

Vy zastavíte, zastaví sa aj váš motor. Technológia Start & Stop vozidla Panda Cross 4x4 je navrhnutá tak, aby znižovala spotrebu paliva spolu s indikátorom radenia (GSI), ktorý vám napovie, kedy preradiť prevodový stupeň.

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Panda – Benzínový 0,9 litrový 85 k TwinAir motor so systémom Start & Stop

Cross 4x4 je vybavený motorom TwinAir, vysokovýkonnou hnacou jednotkou obsahujúcou hlavné inovácie, ktoré vyvinul Fiat pre benzínové motory. Motor je výsledkom technológie znižovania nákladov, ktorá zmenšuje objem valcov, počet valcov a rozmery motora. Drasticky znižuje spotrebu paliva a emisie ( až o 30 %), zatiaľ čo turbodúchadlo zaisťuje tú istú výkonnosť a energiu.

BEZPEČNOSŤ

 

Bezpečnosť modelu Cross

6 airbagov, elektronická kontrola stability (ESC), ABS, ASR, ELD, systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB): s Pandou Cross 4x4 získate rozsiahlu úroveň bezpečnosti.

 

Airbagy

Nikto sa o vašu rodinu nepostará lepšie ako rad vozidiel Panda. Preto je Panda Cross 4x4 štandardne vybavená 6 airbagmi: airbagmi vodiča, spolujazdca, bočnými a okennými airbagmi.

 

Aktívne opierky hlavy

Panda Cross 4x4 naozaj myslí na všetko, preto je na predných opierkach hlavy vybavená systémom „anti-whiplash“, ktorý slúži na zabránenie poraneniu krčnej chrbtice pri náraze zozadu.

 

Elektronický stabilizačný systém (ESC)

Jazdenie bez obáv: vaša rodina je v maximálnom možnom bezpečí. S Pandou budete mať vďaka elektronickému systému riadenia stability (ESC), ktorý zahŕňa ABS, EDB, BAS a asistenta rozjazdu do kopca (Hill Holder), dokonalú kontrolu nad vozidlom pri núdzových manévroch alebo na šmykľavom povrchu.

 

Terénna vytrvalosť

Systém pohonu Pandy Cross 4x4, krútiaci moment podľa potreby, využíva dva diferenciály a elektronicky riadené pripojenie, ktoré rovnomerne a proporcionálne posiela krútiaci moment na obe nápravy. Vďaka nájazdovému uhla 24° a elektronickej uzávierke diferenciálu (ELD) neexistuje žiadny kopec, na ktorý by Panda Cross 4x4 nevyšla.

 

Maximálna kontrola. Všade.

Panda Cross 4x4 sa hodí na všetky typy terénov: systém ASR zabraňuje, aby predné kolesá pri zrýchlení a spomalení v podmienkach s nízkou priľnavosťou preklzávali, zatiaľ čo systém ELD vyšle krútiaci moment na kolesá, ktoré majú najväčšiu trakciu.

OVLÁDANIE

 

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB)

Panda Cross 4x4 vie, ako sa správať v teréne a okolí mesta. Preto je vybavená systémom autonómneho núdzového brzdenia, ktorý detekuje riziko zrážky s prekážkou alebo iným vozidlom a prichádza na pomoc s automatickým núdzovým zastavením.

 

Nech sú podmienky akékoľvek…

Vďaka zaveseniu McPherson vpredu a vzájomne prepojených kolies vzadu ponúka model Panda Cross 4x4 skvelú manévrovateľnosť. A so špeciálnymi celoročnými pneumatikami M + S vás nič nezastaví, bez ohľadu na počasie.

 

Pripravená na čokoľvek

Volič jazdných režimov s 3 režimami vám neustále poskytuje maximálne bezpečie:

AUTO: Na automatické riadenie trakcie obidvoch náprav v závislosti od podmienok priľnavosti.

OFF-ROAD: Na permanentné zapnutie pohonu všetkých kolies s rozdelením krútiaceho momentu na nápravy v závislosti od trakcie kolies, to všetko vďaka elektronickej uzávierke diferenciálu ELD.

HILL DESCENT CONTROL: Umožňuje zdolávanie mimoriadne strmých svahov vrátane nerovného povrchu.

 

Bezpečnosť pri jazde z kopca

Systém Hill Descent Control umožňuje zdolávanie mimoriadne strmých svahov vrátane nerovného povrchu, a to automatickým riadením bŕzd a rýchlosti vozidla.

Prehľad

Fiat Panda Cross

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat Panda Cross vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy