Modelový rad

Prehľad

Fiat Panda City Cross

Benzín
69 K / 51 kW
Kombinovaná spotreba paliva 5,8 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Nový motor, modernizovaný vzhľad, rovnako nebojácny charakter ako vždy.

Dizajn a karoséria

V mestskej džungli potrebujete drsnosť modelu Cross.

 

Špecifické predné nárazníky Cross vo farbe karosérie.

 

Bočné ochranné lišty s logom Cross vo farbe karosérie.

 

Špecifické zadné nárazníky Cross vo farbe karosérie.

Dizajn a komfort

ŠTÝL CROSS 

 

Panda City Cross rozširuje svoje horizonty v prestrojení za SUV: od LED denného svietenia až po off-roadové nárazníky v štýle Cross a vo farbe karosérie. Vonkajšie spätné zrkadlá, kľučky dverí a strešné lyžiny sú čierne. Nové štýlové kolesá sú zavŕšením skutočného vzhľadu crossoveru.

MESTSKÝ „CROSSOVER“

 

Štýl crossoveru, podstata crossoveru. Šesť airbagov na zvýšenú bezpečnosť, automatická klimatizácia, sedadlá čalúnené v kombinácii textilu a ekokože a nové strieborné obloženie palubnej dosky. Perfektný recept na exkluzívny štýl. A ak to nestačí, zdokonaľte štýl svojej Pandy City Cross balíčkom Cross Style.

LOGO PANDA

 

Charakteristický čierny štýl je späť a premieta sa do loga na rukoväti dverí batožinového priestoru, charakteristického znaku Pandy City Cross.

Technológie

POŽIADAJTE O ČOKOĽVEK, ČO SI ŽELÁTE

 

Zažite viac zábavy s Pandou City Cross a s UConnect Radio, ktorého súčasťou je MP3, Bluetooth, audio streaming, vstupy USB a AUX alebo hlasové ovládanie. Môžete tak počúvať svoju obľúbenú hudbu priamo zo svojho smartfónu bez toho aby ste museli dať ruky preč z volantu.

JEDNODUCHO TECHNOLOGICKÁ 

 

Váš zoznam hudby, obľúbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, teplota a dokonca aj aplikácia Find My Car. Použijte ktorúkoľvek aplikáciu, aby ste si zjednodušili a spríjemnili cestu v Pande City Cross.

CESTUJTE JEDNODUCHO SO SVOJÍM SMARTFÓNOM 

 

Keď vás vyzýva dobrodružstvo, musí byť vaša cesta ľahká: preto pridáva Panda City Cross nové technológie vo forme Panda UConnect. Po bezplatnom stiahnutí aplikácie do svojho smartfónu môžete telefonovať, počúvať rádio a používať eco:Drive, Find my Car a ostatné funkcie, ktoré uľahčia každú cestu.

MINIMÁLNA SPOTREBA PALIVA, MAXIMÁLNA ZÁBAVA

 

Vy zastavíte, zastaví sa aj váš motor. Cieľom technológie vozidla Panda City Cross Start & Stop je zníženie spotreby paliva, spolu s indikátorom radenia (GSI), ktorý vám napovie, kedy preradiť prevodový stupeň.

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Zážihový motor 1,2 69 k

Pre vozidlo Panda City Cross je k dispozícii nový motor.

BEZPEČNOSŤ

 

Bezpečnosť modelu Cross

6 airbagov, elektronická kontrola stability (ESC), ABS, ASR, ELD, systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB): s Pandou City Cross získate rozsiahlu úroveň bezpečnosti.

 

Aktívne opierky hlavy

Panda City Cross naozaj myslí na všetko, preto je na predných opierkach hlavy vybavená systémom „anti-whiplash“ s cieľom zabrániť poraneniu krčnej chrbtice pri náraze zozadu.

 

Niet cesty, s ktorou by sa nevyrovnala

Bezproblémové riadenie: vaša rodina je v maximálnom možnom bezpečí. S Pandou budete mať vďaka elektronickému systému riadenia stability (ESC), ktorý zahŕňa ABS, EDB, BAS a asistenta rozjazdu do kopca (Hill Holder), dokonalú kontrolu nad vozidlom pri núdzových manévroch alebo na šmykľavom povrchu.

 

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB)

Panda City Cross vie, ako sa správať v teréne a v okolí mesta. Preto je vybavená systémom riadenia bŕzd v meste, ktorý detekuje riziko zrážky s prekážkou alebo iným vozidlom, a prichádza na pomoc s automatickým núdzovým zastavením.

 

Bez ohľadu na podmienky...

Vďaka zaveseniu McPherson vpredu a vzájomne prepojených kolies vzadu ponúka model Panda City Cross skvelú manévrovateľnosť. A so špeciálnymi celoročnými pneumatikami M + S vás nič nezastaví, bez ohľadu na počasie.

Prehľad

Fiat Panda City Cross

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat Panda City Cross vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy