Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Fiat Panda 4x4

Benzín
85 K / 62 kW
Kombinovaná spotreba paliva 5,3 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Skutočný štýl je v štýle off-road.

 

Praktická, kompletná a dobrodružná.

 

4x4 je otázka charakteru.

Dizajn a karoséria

Štýlovanie prichádza s neporaziteľnou schopnosťou terénneho vozidla so 4-kolesovým pohonom.

 

Tak obdivujte jeho terénny vzhľad a nechajte Pandu 4x4, aby vás vzala tam, kde sú divoké veci.

 

Špecifické nárazníky zvýrazňujúce dobrodružný charakter.

 

Špecifické bočné ochranné lišty s logom 4x4, nájazdový uhol 21°, prejazdový uhol 20° a uhol zjazdu 32°.

 

Pohon 4x4 s ELD a nové 15“ štýlové kolesá.

Dizajn a komfort

VIAC PODSTATY

 

Panda 4x4 má všetko, čo potrebujete nato, aby bola reálnym terénnym vozidlom s rozhodným charakterom, ktorý sa nikdy nevzdáva. Od špecifickým nárazníkov k čiernym vonkajším spätným zrkadlám, 15“ štýlovým kolesám, po pneumatiky M + S, každý detail vás vyzbrojí, aby ste mohli pokračovať v akýchkoľvek podmienkach.

ODOLNÁ PRI JAZDE V TERÉNE

 

Vnútri je Panda 4x4 rovnako robustná a priamočiara ako zvonku. Môžete si vybrať zo štyroch rôznych variantov čalúnenia Pandy 4x4, nová palubná doska zdvôrazňuje „divoký“ charakter a stredová konzola vám ponúka všetok potrebný priestor.

Technológie

(A)TRAKCIE PRE VÝZVY

 

Schopnosti Pandy 4x4 v divokej prírode neznamenajú, že je vybavená nedostatkom technológie, predovšetkým technológie do ťažkého terénu. Preto vám pohon všetkých kolies poskytne maximálnu trakciu za všetkých podmienok.

ELD

 

Nová Panda 4x4 je vybavená elektronickou uzávierkou diferenciálu (ELD), ktorá brzdí kolesá, ak preklzávajú, a prenáša výkon na kolesá s najvyššou priľnavosťou.

EŠTE VIAC ZÁBAVY

 

Zažite zábavu: Panda 4x4 vám prináša technológiu UConnect Radio s Bluetooth a odnímateľným držiakom na smartfón. Takže si môžete pripojiť svoje osobné zariadenie pomocou integrovaného rozhrania a používať nové rozhranie aplikácií určených pre vás. Všetko dotykom alebo jednoduchým hlasovým príkazom.

CESTUJTE JEDNODUCHO SO SVOJÍM SMARTFÓNOM 

 

Nová Panda je nabitá ďalšími technológiami: pomocou bezplatnej aplikácie Panda UConnect môžete ovládať hudbu zo svojho smartfónu, telefonovať alebo používať aplikácie eco:Drive alebo Find My Car. S novou Pandou sa stane každý výlet nezabudnuteľným zážitkom.

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Benzínový 0,9 TwinAir 85 k motor so systémom Start & Stop

Panda 4x4 prichádza s motorom TwinAir, výkonnou pohonnou jednotkou, ktorá zahŕňa významné inovácie vyvinuté spoločnosťou Fiat pre zážihové motory. Motor je výsledkom technológie znižovania veľkosti, ktorá redukuje objem valcov, počet valcov a rozmery motora. Toto významne znižuje spotrebu paliva a emisie (až o 30 %), zatiaľ čo turbodúchadlo zabezpečuje rovnaký výkon a vlastnosti.

BEZPEČNOSŤ

 

4x4 bezpečnosť 

Airbagy vodiča a spolujazdca, elektronická kontrola stability (ESC), ABS, ASR, ELD, AEB: s Pandou 4x4 získate úroveň bezpečnosti superhrdinov.

 

Airbagy

Nikto sa o vašu rodinu nepostará lepšie ako rad vozidiel Panda. Súčasťou štandardnej výbavy sú dva predné a dva hlavové airbagy a za príplatok si možno zaobstarať ešte dva okenné airbagy. Všetky airbagy vozidla Panda sú navrhnuté tak, aby zaručili najvyššiu úroveň bezpečnosti pre všetkých cestujúcich. Predné opierky hlavy sú vybavené ochranou „anti-whiplash“ na zabránenie poranenia krčnej chrbtice pri náraze. Zadné sedadlá sú vybavené úchytkami detských sedačiek so systémom IsoFix, aby aj tí najmenší cestujúci zostali v bezpečí.

 

Aktívne opierky hlavy

Panda 4x4 naozaj myslí na všetko, preto sú predné opierky hlavy vybavené ochranou „anti-whiplash“ na zabránenie poranenia krčnej chrbtice pri náraze.

 

Stabilná na všetkých terénoch

Bezproblémové riadenie: vaša rodina je v maximálnom možnom bezpečí. S Pandou budete mať vďaka elektronickému systému riadenia stability (ESC), ktorý zahŕňa ABS, EDB, BAS, a funkcii Hill holder, ktorá pomáha pri rozjazde do kopca, dokonalú kontrolu pri núdzových manévroch alebo na šmykľavom povrchu.

 

Vytrvalosť 4x4

Panda 4x4 je vybavená automaticky pripojiteľným pohonom všetkých kolies, ktorý rozdeľuje krútiaci moment medzi nápravy úmerne danej situácii. Vďaka elektronickej uzávierke diferenciálu (ELD) si dokáže poradiť aj v tých najťažších situáciách. Zabrzdí pretáčajúce sa koleso a prenesie krútiaci moment na koleso s lepšou trakciou.

MANIPULÁCIA

 

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB)

Panda 4x4 má terénneho ducha, ale vie, ako sa správať aj v meste, a navyše ju môžete vybaviť systémom autonómneho núdzového brzdenia (AEB). Radarový snímač v prednom nárazníku detekuje pri rýchlostiach do 30 km/h vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu alebo prekážok a v prípade potreby aktivuje systém AEB, ktorý zabráni kolízii alebo ju zmierni.

 

Nech sú podmienky akékoľvek…

Vďaka zaveseniu McPherson vpredu a vzájomne prepojených kolies vzadu ponúka model Panda 4x4 skvelú manévrovateľnosť. A s celoročnými pneumatikami M + S vás nič nezastaví, bez ohľadu na počasie.

 

Hľadáte stabilitu?

Systém ESC Pandy 4x4 zahŕňa systém ABS, ktorý zabraňuje zablokovaniu kolies počas brzdenia, preto nikdy nestratíte kontrolu nad vedením vozidla ani sa neodkloníte od správnej cesty.

 

Maximálna kontrola. Všade.

Panda 4x4 sa hodí do všetkých typov terénu: za podmienok nízkej priľnavosti zabraňuje systém ASR predným kolesám prekĺzavať počas akcelerácie a decelerácie, zatiaľ čo systém ELD posiela krútiaci moment kolesám, ktoré majú najväčšiu ťažnú silu.

Prehľad

Fiat Panda 4x4

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat Panda 4x4 vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy