Modelový rad

AKTUÁLNE AKCIOVÉ PONUKY

Pozrite si aktuálne akciové ponuky:

Prehľad

Benzín - Benzín / CNG - Benzín / LPG
69 K - 80(CNG) K / 51 kW - 63/59(CNG) kW
Kombinovaná spotreba paliva 5 - 7,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Originálna, dôvtipná a prekvapujúca: to je Panda. Vozidlo, ktoré vie, ako sa rozvíjať, a pritom zostať verný sám sebe.

Dizajn a karoséria

Ste naozaj originál, keď váš vnútorný duch vyžaruje cez vašu pokožku. Rovnako ako Panda.

 

Nárazníky lakované vo farbe karosérie.

 

Profil Pandy s bočným ochrannými lištami a 15“ zliatinovými kolesami.

 

Vysoko osadené združené svetlá a tretie okno so zaoblenými rohmi.

Dizajn a komfort

PANDA, JEDNODUCHO TO NAJLEPŠIE!?

 

Panda je tu pre každého. Vyberte si jednu, ktorú máte najradšej, teraz je k dispozícii v elegantnej farbe sivá Moda. Nové kombinácie kolies, pohodlných interiérov a rádiového systému UConnect™.

NEZAMENITEĽNE PANDA 

 

Kompaktná, všestranná, verná od svojho základu a nová. Nová moderná sivá farba a ten istý charakter ako doteraz.

NEMÔŽEM SA NABAŽIŤ 

 

Idete do obchodov, trávite deň na vidieku alebo víkend mimo mesta: s priestorom a všestrannosťou Pandy to môžete robiť všetko.

Technológie

EŠTE VIAC ZÁBAVY

 

Užite si zábavu: nová Panda vám prináša technológiu rádia UConnect s Bluetooth, audio-streaming, so vstupmi USB, AUX a s hlasovým ovládaním. V novej Pande teda môžete počúvať hudbu a ovládať ďalšie funkcie vozidla jednoduchým dotykom alebo hlasovým príkazom.

JEDNODUCHO TECHNOLOGICKÁ

 

Váš zoznam nahrávok, vaše obľúbené rádiostanice, kontakty, mapy, počasie alebo aplikácia Find Mi Car (Nájdi moje vozidlo): použite ktorúkoľvek aplikáciu, v Pande je priestor na ľahšie, zábavnejšie výlety a cesty.

CESTUJTE JEDNODUCHO SO SVOJÍM SMARTFÓNOM

 

Nová Panda je nabitá ďalšími technológiami: pomocou bezplatnej aplikácie Panda UConnect môžete ovládať hudbu zo svojho smartfónu, telefonovať alebo používať aplikácie eco:Drive alebo Find My Car. S novou Pandou bude každý výlet nezabudnuteľný.

MINIMÁLNA SPOTREBA PALIVA, MAXIMÁLNA ZÁBAVA 

 

Vy zastavíte a motor sa vypne. Technológia Stop & Start* vozidla Panda je navrhnutá tak, aby znižovala spotrebu paliva spolu s indikátorom radenia (GSI), ktorý navrhuje, kedy preradiť prevodový stupeň.

*nedostupné v rámci LPG a CNG verzií

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Benzínový motor 1,2 69 k

K dispozícii vo výbave Pop, Plus a Lounge.

 

1,2 69 k LPG

K dispozícii vo výbave Plus

 

Zážihový motor/CNG 0,9 TwinAir 80 k

K dispozícii vo výbave Plus

BEZPEČNOSŤ

 

Airbagy

Súčasťou štandardnej výbavy sú dva predné a dva hlavové airbagy a za príplatok možno získať ešte dva okenné airbagy. Všetky airbagy vozidla Panda sú navrhnuté tak, aby zaručili najvyššiu úroveň bezpečnosti pre všetkých cestujúcich. Predné opierky hlavy sú vybavené ochranou anti-whiplash s cieľom zabrániť poraneniu krčnej chrbtice pri náraze. Zadné sedadlá sú vybavené úchytkami detských sedačiek so systémom IsoFix, aby aj tí najmenší cestujúci zostali v bezpečí.

 

Karoséria

Robustná konštrukcia. V prípade zrážky Panda reaguje bezpečne a odolne: to je účel riadenej deformácie, vysokoodolnej oceľovej karosérie, ktorá sa deformuje iba v presne určených bodoch.

 

ESC

Nikdy nestrácajte stabilitu. Bezproblémové riadenie: vaša rodina je v maximálnom možnom bezpečí. S Pandou budete mať vďaka elektronickému systému riadenia stability (ESC), ktorý zahŕňa ABS, EDB, BAS a Hill Holder, dokonalú kontrolu pri núdzových manévroch alebo na šmykľavom povrchu.

MANIPULÁCIA

 

Hill Holder - asistent rozjazdu do kopca

Neexistuje žiadny kopec, ktorý by Panda nedokázala zvládnuť. Rozbehnúť sa tak, ako si želáte, je s Pandou jednoduchšie aj v kopcoch vďaka asistentovi rozjazdu do kopca, ktorý vám zabráni, aby ste pri rozjazde cúvli s autom dozadu.

 

Systém autonómneho brzdenia (AEB)

Pridajte viac bezpečnosti k vašej bezpečnosti. Vybavte svoju Pandu systémom autonómneho núdzového brzdenia (AEB), ktorý zabraňuje kolízii. Radarový snímač v prednom nárazníku detekuje pri rýchlostiach do 30 km/h vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu alebo prekážok a v prípade potreby aktivuje systém AEB, aby zabránil kolízii alebo ju zmiernil.

Prehľad

Fiat Panda

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat Panda vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy